De Enk doet weer mee met de Rabo ClubSupport actie. Doel: Een nieuwe kloofmachine.

Rabobank organiseert ook dit jaar weer de ClubSupportactie.
En wij doen wederom mee!

Elk lid van de Rabobank kan maximaal 3 stemmen uitbrengen op 3 verschillende, deelnemende verenigingen en stichtingen.

Uiteraard vragen wij jullie om vooral je stem op Leer- en werkbedrijf de Enk uit te brengen…..want we hebben een mooi bestedingsdoel!
Een nieuwe KLOOFMACHINE!!

De kloofmachine wordt veelvuldig door onze deelnemers
gebruikt. De oude is dringend aan vervanging toe. Vandaar onze wens voor een nieuwe. U zult, met uw stem, onze deelnemers blij maken.

Van 2 t/m 24 september 2024 kun je via de Rabobank-app je stem uitbrengen of als je bent ingelogd op de website van de Rabobank.
Medio oktober 2024 wordt de eindstand bekend gemaakt.
Alleen leden van de Rabobank Vaart en Vechtstreek kunnen een stem uitbrengen op deelnemende verenigingen en stichtingen.

Je vindt òns onder het kopje zorg,
Leer- en werkbedrijf De Enk Lemelerveld.

En mochten je vrienden, familie, buren, kennissen niet weten waarop ze hun stem zouden kunnen uitbrengen, geef ze dan de tip om op Leer- en werkbedrijf De Enk (Stichting De Enk Lemelerveld) te stemmen!

Wij hopen op een mooie opbrengst.
Alvast dank!
Deelnemers en team De Enk

Deel dit: