Natuurlijk Heidepark zoekt vrijwilligers!

Ben je met pensioen of lijkt het je gewoon leuk om vrijwilligerswerk te doen? Dan kunnen wij je goed gebruiken.
We merken als bestuur dat het steeds lastiger wordt om de touwtjes aan elkaar te knopen financieel maar ook logistiek. Het watertrappelen wordt steeds lastiger dus is het tijd om aan de bel te trekken bij onze dorpsgenoten.

We willen kijken of we door inzetten van meer vrijwilligers onze kosten meer beheersbaar kunnen maken en de bezetting beter rond kunnen breien.
Maar dan hebben we natuurlijk wel vrijwilligers nodig………………………..
Ben je sportief dan kunnen we je goed gebruiken als instructeur in het klimbos maar ook als toezichthouder bij het zwembad.
Vind je het leuk om mensen te ontvangen en helpen dan ben je misschien wel op je plek bij onze entree en horeca.
Wellicht heb je zelf nog andere ideeën waarmee je ons zou kunnen ondersteunen dan horen we dat natuurlijk ook graag.

We kunnen vooral in het voor- en najaar doordeweeks hulp gebruiken maar zeker ook in de vakanties.
Denk je nou, ik ben benieuwd of dit wat voor mij kan zijn? Dan nodigen we je van harte uit voor onze informatiebijeenkomst op maandag 17 november om 19.30uur bij Natuurlijk Heidepark.
Hopelijk zien we jullie dan!

Deel dit:

Sukerbiet.nl