Na twee jaar deed de crew van het kerstverhaal de Brugstede weer aan. Ze wisten met een mengelmoesje van devote en hilarische scènes het publiek te vermaken: Maria met een enorm opgeblazen buik, een ezel, die tijdens de act zijn behoefte doet, de herbergier, die met zijn kop net door het deurluikje kan en herders met draagbare schapen en koningen, die als kraamgeschenk een Lemelervelder overhandigden.
Het script was dit jaar geschreven door eigen mensen en al verliep de aanloop niet vlekkeloos de interim-acteurs waren volledig in hun rol en het koor kwam ook goed op stoom. Ook leverde de jeugd zijn bijdrage met een prachtig gedicht, En natuurlijk was er weer het bezinningsmoment met kaarsjes en zang van een prachtig koor.
Inmiddels zit het eerste weekoptreden erop en mogen de sterren weer even een weekje uitblazen om p[ vrijdag 19 en zaterdag 20 december nog zes afleveringen te stralen. En wilt u dit niet missen, er zijn nog beperkt kaarten verkrijgbaar. Het kindje Jezus wacht op u.
Tekst: WvT Jozef, foto’s: Martin Zwakenberg


































