Onder een heerlijk najaarszonnetje maakten Lemelerveld en Raalte op de plastic sprieten aan de Jan
van Arkelstraat er een heerlijke hartstochtelijke pot voetbal van, gade geslagen door een talrijk
publiek. Met de 3-2 winst was Raalte de gelukkigste want op de eerste 20 minuten na was
Lemelerveld heer en meester. De promovendus mag zich gelukkig prijzen met de terugkeer van Jesse
Kruiper en Jordy Doorgeest. Tussen de 15e en 17e minuut lieten ze zien dat doelpunten maken niet zo moeilijk hoeft te zijn. Was de 1-0 van Doorgeest wat gelukkig, Kruiper kapte enkele minuten later zijn man uit roste de bal hard langs Rowell Evers.
Die voorsprong voor Raalte was op dat moment verdiend. Na 25 minuten kwam Fin van de Berg voor de geblesseerde Tim Schotman. Lemelerveld leek te scoren uit een hoekschop maar was het een gevalletje bal wel of niet over de lijn. Bram Smit schoot helemaal vrij van dichtbij over en zo kreeg Lemelerveld een aantal aardige mogelijkheden.
In de rust wisselde trainer Emiel Maat Noah Tuink voor Ide Veurink. De jonge aanvaller had het lastig
tegen de fysiek sterke verdedigers. Ruben Exel kwam voor Jesper Manenschijn en die omzettingen
zorgde voor een stormloop op het Raalter doel. In de 65 e kwam de verdiende aansluitingstreffer door
Fin van de Berg. Op inzet speelde hij de verdediging uit schoof beheerst binnen voor de 2-1. Arjon
van Lenthe mikte even later vrij de bal net over. Raalte kwam er slechts sporadisch uit en zocht vaak
met lange ballen de aanvallers. Ruben Exel bediende rond de 77 e minuut met een slim balletje Noah
Tuink en kon de blonde aanvaller de 2-2 binnen schieten. Raalte vond echter een tweede adem waar
de vele Lemelerveld supporters rekenden op een volgende treffer. Tegen de verhouding in scoorde
Raalte vlak voor tijd uit het niets de 3-2.
Ondanks verwoede pogingen van Lemelerveld wist de Raalter verdediging met kunst en vliegwerk de overwinning over de streep te trekken. Kruiper raakte namens Raalte uit een counter in blessuretijd nog de paal. Lemelerveld speelde, op de eerste 20 minuten na, een prima wedstrijd al zal het een kleine kater overhouden omdat de kansen niet benut werden.
Aanstaande zondag 5 oktober komt vv Holten naar het Heidepark. Aanvang 14.00 uur.
Opstelling Lemelerveld:
Rowell Evers, Roel Posthoorn, Ties van den Berg, Jesper Manenschijn ( 45 Ruben Exel) Wout Butink
( 80 Ramon Lorkeers) Elwin van Lenthe, Tim Schotman ( 25 Fin van den Berg) Arjon van Lenthe, Teun in de Wal ( 75 Lasse Boschman) Ide Veurink( 45 Noah Tuink) Bram Smit.
Vrouwen 1 winnen ook 2e wedstrijd.
Uit bij Saasveldia Vrouwen 1 boekte Lemelerveld Vr 1 een verdiende 0-4 overwinning. De snelle Lois
ten Broeke scoorde de 0-1 waarna Roos Cuppen ( 2x ) en Rena Heuzels zorgden voor de 0-4
eindstand. Samen met Victoria Boys Vr 2 hebben de Lemelerveldse vrouwen nu de maximale score.
De Apeldoornse Vrouwen van Victoria komen zondag 5 oktober naar het Heidepark en kan het een
mooi gevecht worden om de koppositie. Aanvang is 11.30 uur.


