Dik 40 personen konden op zaterdag 26 september genieten van een buurtfeestje van ’t Febriek. En het was een daverend succes, want er was voor elk wat wils. Dankzij een wakkere organisatie was er in het kader van burendag een leuk bedrag aan subsidies binnengeharkt:
- Om aandacht te besteden aan de verkeersveiligheid op de racebaan op de Parallelweg en de Handelsweg stelde Veilig Verkeer Nederland 50 km-stickers voor op de containers en zelfs een lasergun beschikbaar. De kinderen konden hiermee de passerende auto’s hun goedkeuring of afkeuring geven op de gemeten snelheid.
- een aantal victor-poppen(van die groene mannetjes met de tekst SLOW er op en een felgekleurd vlaggetje) werden beschikbaar gesteld uit het noaberfonds van de gemeente Dalfsen.
- door een bijdrage van het Oranjefonds konden de kids(en ook de groten) genieten van een enorm springkussen.
Het was een geslaagde middag mede dank zij de subsidiërende instanties. De aanvraag voor volgende jaar komt er weer aan.
Tekst: Willem van Trui(buurtgenoot)
Foto’s: eigen foto’s.






