Afscheid Marga klein Overmeen

Op zondagochtend 8 maart heeft Marga klein Overmeen afscheid genomen als pastoraal werker in de Heilig Hart kerk in Lemelerveld. Destijds had zij aangegeven dat zij graag van elke locatie apart afscheid zou willen nemen. Het was voor haar een “elfstedentocht” zoals ze zelf zo mooi omschreef. Het was haar wens om in alle elf locaties binnen de Emmanuelparochie nog één keer voor te gaan.

Haar eindsprint was Lemelerveld. Lemelerveld was haar eindpunt van die elf locaties. In haar openingswoord tijdens de viering gaf ze al aan dat ze er “dubbel” in stond. Natuurlijk hebben dit soort bijeenkomsten altijd iets feestelijks maar het is voor haar ook een afscheid, en afscheid nemen doet altijd zeer, zeker als je mag terugkijken op een hele mooie periode. Het mooie samenzijn liet haar niet onberoerd.

Aan het einde van de viering werd Marga bedankt door Johan Neppelenbroek, voorzitter van de locatieraad in Lemelerveld. Zij werd bedankt voor haar inzet, haar hele fijne samenwerking, haar pastorale zorg, haar passie voor de liturgie, om zo maar een paar dingen te noemen. Daarnaast was Marga altijd zeer actief binnen de raad van Kerken en zij heeft ook de werkgroep “KIP” opgericht. (Kerk in platteland)

Con Amore zong voor haar aan het einde van de viering een Irish Blessing. Dat het haar goed mag gaan, dat de zon haar gezicht verwarmd, zij de wind in haar rug mag hebben en dat God haar draagt in de palm van zijn hand.

Na de viering was er een gezellig samenzijn in het parochiecentrum en mocht zij vele attenties ontvangen als dank voor die tien mooie jaren dat zij in ons midden was.

Marga, dank je we wel voor al het mooie dat je ons hebt gegeven, we zijn je daar blijvend dankbaar voor. Al die herinneringen dragen we met ons mee.

Pax en bonum; vrede en alle goeds.

Tekst: Johan Neppelenbroek
Foto’s: Hans Heerink

Deel dit:

Advertenties

Sukerbiet op Social Media

Andere berichten

Sukerbiet.nl