Veel belangstelling voor tentviering

Op de slotdag van het Sukerbietenfeest in Lemelerveld vond ook dit jaar weer de jaarlijkse tentviering plaats, dit keer rond het thema “Pelgrims van hoop”. De grote tent zat bomvol; er moesten extra stoelen worden bijgeplaatst. De voorbereidingsgroep van de Heilig Hart Kerk en de Brugkerk had een kleurrijke viering samengesteld over het leven als reis, met ruimte voor loslaten, verwondering en vertrouwen.

Er werd elkaar de vrede gewenst door door elkaar de hand te drukken. Een sketch beeldde het pelgrimsleven uit als een leven in het hier en nu, vol ontmoetingen. De kinderen leerden het een en ander over de pelgrimsschelp van Santiago de Compostela, waarna ze hun eigen pelgrimsketting mochten maken. De zangeressen Tess & Roos Cuppen zorgden voor muzikale hoogtepunten met nummers als Lichtje branden en Walking on Sunshine.

De collecte bracht zo’n € 1.000,- op voor de Wensambulance Oost-Nederland, die zelf met een ambulance naar de dienst was gekomen. Na afloop was er volop gelegenheid om na te praten met koffie of fris. Een sfeervolle en geslaagde viering, mede dankzij de inzet van de Sukerbietenfeestorganisatie, die zoals altijd subliem zorgde voor de technische en ruimtelijke faciliteiten.

Tekst: Georg Naber
Foto’s: Hans Heerink

Klik hier om alle foto’s van de tentviering te bekijken.

De foto’s staan op de site van het sukerbietenfeest.

Ook van alle andere activiteiten zijn hier de foto’s te bekijken.

Deel dit:

Advertenties

Sukerbiet op Social Media

Andere berichten

Sukerbiet.nl