Een toernooimiddag met onderbrekingen. Het zag er goed uit, de baan lag er perfect bij, met dank aan Jan Hendrik Kleinlugtebeld, maar tijdens de eerste ronde was de regen de spelbreker. Een vroege koffiepauze in de kajuit van Het Anker was de oplossing. Helaas, in de tweede ronde weer een onderbreking en opnieuw naar binnen, maar dan gelijk voor een hapje en een drankje.
Na twee rondes waren er nog 6 spelers die alle twee rondes hadden gewonnen, waarvan 4 spelers van team Dalfsen, 1 van Oudleusen en 1 van Lemelerveld. Bertus Kogelman, speler van Raboules ’98-Lemelerveld was echter de beste. Hij wist als enige alle drie partijen te winnen. Tweede werd Jo Bruggeman uit Dalfsen, vorig jaar winnaar en Gerrie Hofmeijer uit Oudleusen werd derde.
Wilhelmien van de Berg, voorzitter van Raboules ’98, was met hulp van vrijwilligers heel tevreden over het verloop van het toernooi. De 3 winnaars kregen een attentie overhandigd. Complimenten waren er voor de organisatie met de opmerkingen, jullie hebben hier in Lemelerveld de ”boel” goed voor elkaar.