NVM Open Huizen Dag op 3 oktober: van harte welkom!

Ben jij op zoek naar een nieuwe woning? Op 3 oktober heb je de mogelijkheid om je te oriënteren op de huizenmarkt! Tijdens de Open Huizen Dag kan je zonder afspraak woningen bezichtigen. Voor alle bezichtigers ligt er bij de Gjaltema deelnemers een leuke attentie voor je klaar.

Naar hartenlust binnenkijken

Van 11:00 tot 15:00 uur kan je naar hartenlust binnenkijken in diverse woningen. Dankzij de Open Huizen Dag krijg je de kans om op één dag meerdere woningen te bezichtigen. Zo kan je optimaal vergelijken. Bovendien zit je nergens aan vast, want de bezichtigingen zijn geheel vrijblijvend.

Een goede voorbereiding is het halve werk

Om het maximale uit de Open Huizen Dag te halen is het handig om van tevoren een route uit te stippelen. Vraag Gjaltema naar de deelnemende woningen, of kijk op onze website. Uiteraard kan Gjaltema jou ook helpen bij het maken van een geschikte selectie.

Droomhuis gevonden?

En ben je enthousiast geworden na een bezichtiging? Gjaltema adviseert je graag over de vervolgstappen in het kooptraject. Neem gerust contact met ons op!

Deel dit:

Sukerbiet.nl