Jan en Jan draaiden plaatjes bij ‘Bij de Buurman’

Zondagmiddag 30 november waren Jan Bloten en Jan Grondman de sfeermakers in partycentrum ‘Bij de Buurman’ in Dalmsholte.
Het werd mooi aangekondigd in de Oprechte Dalfser Courant van 26 november. Kijk maar terug in die krant voor de rest van de informatie.

Er stond ook in dat ze verwachten veel bekenden te zien en ook nieuwe gezichten te begroeten. Omdat ik ze allebei ken en er nog niet eerder geweest was en de muziek uit hun favoriete jaren zeker kan waarderen viel ik wel in hun doelgroep. Het begon om 15 uur en ik was hun eerste bezoeker. Na de hernieuwde kennismaking werd enthousiast mijn verzoekplaatje opgezocht en meteen ook gedraaid. Een goeie binnenkomer want er kwamen al snel steeds meer mensen binnen. Een uur later stond de hele ruimte vol met mensen die samen met de muziekmakers Jan en Jan, de muziek en de bediening van ‘Bij de Buurman’ voor een prima sfeer zorgden.

Het lijkt mij een vinylevenement om een traditie van te maken. Helaas moest ik al vroeg weer weg maar ik schat in dat het nog lang gezellig is geweest bij ‘Bij de Buurman’ in Dalmsholte. Zie https://www.bijdebuurman.com/

Eén van de vele bezoekers.
Ben Schrijver

Deel dit:

Advertenties

Sukerbiet op Social Media

Andere berichten

Sukerbiet.nl